دنياي شبكه در يك نگاه

دنياي شبكه در سال 1389، توسط جمعی چهار  نفره کار خود را آغاز کرد. امروز، دنياي شبكه ، مركز فروش و خدمات پس از فروش تجهيزات شبكه هاي كامپيوتري در استان يزد مي باشد. دنياي شبكه  مسلط بر بازار شبكه يزد با بیش از 800 مشتری در كسب و كارهای بزرگ، متوسط و كوچك مي باشد.

از همان ابتداي كار ، دنياي شبكه توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.

هدف دنياي شبكه این است که تجهیزات و اطلاعات مورد نیاز مهندسین مشاور راه اندازی شبکه های کامپیوتری در بخش های مختلف جامعه اعم از شرکت های کوچک تا سازمان های بزرگ را تأمین نماید. اینگونه تجهیزات عموماً از میان Brand های معروف و معتبر جهانی و شرکت های صاحب تکنولوژی انتخاب گردیده اند.

شعار دنياي شبكه ، دسترسی آسان به تکنولوژی است و باور اساسی بر این است كه برای مشتریان محصول با كيفيت و سرویس عالی ارائه شود.

موفقیت شرکت در این زمینه مرهون ارائه بهترین خدمات همراه با ارائه محصولات با قیمتهای بسیار مناسب بوده است.

هم اكنون دنياي شبكه نماينده انحصاري تجهيزات Active و Passive شبكه با برندهاي معتبر بازار از قبيل Tiam،Full، Unicom ،Tp-link ،Mikrotik ، DLX ، Infilink ، Aten ، Planet ، Cisco Small Bussiness،Ubiqiuti  و ... مي باشد.

قوانین وب سایت

تمامی حقوق وب سایت  محفوظ است.

پيمان رازداري | حفظ حريم شخصي

طراحی و توسعه : دنياي شبكه يزد

 

عضویت در خبرنامه

گالری تصاویر