Cisco Small Bussiness

شرکت سیسکو سیستمز ، شرکت آمریکایی تولیدکننده ی تجهیزات مخابراتی است که مرکز آن در شهر سن خوزه در ناحیه معروف به سیلیکان ولی در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. این شرکت محصولات مربوط به شبکه و ارتباطات را طراحی می کند و با سه نام تجاری مختلف سیسکو ، لینکسیس و ساینتیفیک آتلانتا به فروش می رساند. در ابتدا، سیسکو فقط روترهای چند پروتکل تولید می کرد ولی امروز محصولات سیسکو را در همه جا از اتاق نشیمن گرفته تا شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه می توان پیدا کرد.

در حال حضر سیسکو یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده سوئیچ ، روتر ، فایروال در دنیا می باشد و به تازگی این شرکت اقدام به تولید سرور نیز نموده است .

دید سیسکو این است "تغییر روش زندگی، کار، بازی و آموزش".

برای پیشتاز ماندن در یک بازار رقابتی، سيسكو نیاز به ایجاد محصولاتي داشت كه علاوه برتوانايي بالاي خود در مديريت و ارتباط شبكه ها، از قيمت هاي خوب و قابل تاملي برخوردار باشد.بنابراين شركت سيسكو به سمت توليد محصولاتي بانام Small business رفت.Small business ها محصولاتي با طيف گسترده از سوييچ هاي Unmanaged تا سوييچ هاي لايه2 وب اسمارت ،سوييچ هاي POE ، سوييچ هاي فيبر و سوييچ هاي manage لايه 3 و همچنين روترهاي سري 800 و غيره مي باشد.

ليست قسمتي از محصولات سري 300 سيسكو طبق جدول زير ميباشد.

دنياي شبكه نيز از ابتداي سال 1394، با دريافت نمايندگي از شركت واردكننده محصولات Small business سيسكو كار فروش و عرضه و خدمات پس از فروش بر روي اين محصولات را آغاز نمود.و هم اكنون طيف گسترده اي از محصولات سيسكو و لينكسيس در اين فروشگاه ارائه مي گردد.

 

 

قوانین وب سایت

تمامی حقوق وب سایت  محفوظ است.

پيمان رازداري | حفظ حريم شخصي

طراحی و توسعه : دنياي شبكه يزد

 

عضویت در خبرنامه