سوالات متداول

برای تماس با ما راحت باشید

آیا شما سوالی دارید؟

در این صفحه سوالات متداولی که مشتریان دنیای شبکه در زمینه شبکه و محصولات پرسیده اند را قرار داده ایم. اگر پرسشِ بی‌پاسخی درباره‌ی یکی از محصولات شبکه یا هر یک از موضوعاتی که در این صفحه مشاهده می‌فرمایید، در ذهن دارید، می‌توانید روی موضوع مورد نظر کلیک کنید تا متداول‌ترین پرسش‌های مطرح شده از سوی کاربران را به همراه پاسخ‌های آن‌ها مشاهده کنید. ممکن است پرسش شما نیز مشابه یکی از این پرسش‌‌های متداول باشد.

سوالات متداول

سوالاتی که بیشتر پرسیده شده

نام کاربری و رمز عبور مودم های تی پی لینک؟

نام کاربری admin و رمز عبور admin می باشد.

نام کاربری و رمز عبور سوییچ های سیسکو چیست؟

نام کاربری در سوییچ ها و روترهای سیسکو به شرح ذیل می باشد:

Usename : cisco

Password : cisco

آیا اکسس پوینتهای 840 تی پی لینک قابلیت ریپیتر شدن دارند؟

در دستگاه های چدید 840 با فریمورهای جدید آن ، این امکان وچود دارد و این دستگاه ها علاوه بر اکسس پوینت بودن قابلیت ریپیتر شدن نیز دارند.

IP آدرس مودم های 8961 TP-Link چیست؟

IP آدرس مودم های 8961 : 192.168.0.1 می باشد

wlan چیست ؟

WLAN نوعی از شبکه محلی (LAN) است که از امواج رادیویی با فرکانس بالا به جای سیم برای برقراری ارتباط و انتقال داده استفاده می‌کند. این یک سیستم ارتباط داده منعطف است که به عنوان افزونه یا جایگزینی برای یک شبکه LAN سیمی پیاده سازی شده است.

سوئیچ POE چیست ؟

سوئیچ، دستگاه‌هایی را که در یک شبکه حضور دارند، به یکدیگر وصل می‌کند. یک سوئیچ‌ PoE سوئیچی است که از تکنولوژی PoE پشتیبانی می‌کند. در واقع، در این نوع سوئیچ می‌توانید با کابل شبکه، برق دستگاه‌ها را تأمین کنید.‌

سوئیچ‌ PoE برق لازم برای راه‌اندازی دستگاه‌های دیگر را از طریق کابل اترنت (Ethernet) فراهم می‌کند. اگر شبکه‌ی شما سوئیچینگ توزیع‌شده دارد، این امکان وجود دارد که انرژی آن‌ها به وسیله‌ی PoE تأمین شود. به زبان ساده، خود این سوییچ‌ ها از سمت منبع تغذیه‌ی مرکزی و به کمک PoE برق‌دهی می‌شوند و در عین حال همین سوئیچ‌ ها می‌توانند به دستگاه‌های دیگری که به آن‌ها وصل شده‌اند مثل دوربین‌ها و تلفن‌ها، برق‌رسانی کنند.

آیا اکسس پوینت TP-Link 840 قابلیت ریپیتر شدن دارد؟

بله با تغییر فریمور این دستگاه امکان ریپیتر شدن ان وجود دارد

از ما بپرسید

فرم تماس سریع